30/08/2018 לקראת שנת הלימודים תשע"ט לכתות ט' - מכתבו של מנהל התיכון אופיר בן אילוז

בס"ד, י"ט אלול תשע"ח

30 באוגוסט 2018


מטרת החינוך היא להכשיר את האדם לצורתו המתוקנת, שהנקודה המרכזית שבה היא לעשותו טוב וישר "

(הראי"ה קוק, אורות האמונה)

לכבוד הורי תלמידי כיתות ט,

שלום וברכה,

כולנו נרגשים מאוד ומצפים לתחילת שנת הלימודים ולהגעת הבנים לישיבה. אנו, בישיבה, עמלים למצוא שילוב ראוי וטוב בין לימודי הקודש, לימודי החול והפעילות החברתית, כך שכל אחד מהנ"ל יבוא לידי ביטוי במיטבו.

בתחום הלימודי אנו פועלים כל העת לעודד מצוינות לימודית ולכוון כל תלמיד לשאוף גבוה ככל האפשר ולרכוש כלים כדי לממש את השאיפות הללו. במסגרת זאת אנו שוקדים על פיתוח מתמיד של צוות ההוראה, ומעניקים לכל מי שזקוק מעטפת מלאה של עזרה וסיוע אישי ופרטני בכל הרמות. ניסיוננו מלמד כי כשתלמיד נמצא בתהליך למידה טוב, החיבור שלו לישיבה גדל, גם בתחומי הרוחני והחינוך החברתי.

בנוסף, אנו רואים את הלמידה בכיתה ט' כבסיס חשוב מאוד ויישור קו לימודי לקראת השנים הבאות בה ייבחנו התלמידים בבחינות הבגרות. תלמידים שלמדו היטב בכיתה ט', עלו לכיתה י' כשהם מוכנים לכל האתגרים הלימודיים. במקביל ללמידה הסדירה, נקיים השנה גם סיורים לימודיים ופעילויות שונות, פרויקט לעידוד קריאה, חוג רובוטיקה והדפסת תלת ממד, ועוד.

בשבוע הראשון יתקיימו בין השאר מבחני מיון להקבצות באנגלית (יום שני) ובמתמטיקה (יום רביעי) ובמדעים (אחרי ראש השנה), ונשמח שתעודדו את בנכם להגיע אליהם מוכן ככל האפשר. בלוח המבחנים תוכלו לצפות בכל זמן באתר הישיבה (קישור במסך הראשי), והוא מתעדכן 'און ליין'. כמו כן מתוכנן בשבוע הראשן גם יום גיבוש עם השמינית (יום שלישי).

אנו נשמח מאוד לשיתוף פעולה מלא בינינו, ולקשר רציף לטובת הצלחת בנינו, תלמידינו.

שתהיה לכולנו שנה טובה, פורייה ומבורכת, והצלחה בכל.

בברכה

אופיר בן אילוז

מנהל התיכון

טל: 050-7411796

 

(קרא עוד...) מצגת/pdf

accessibility